#kosovo

#已发帖 1250090
Squad Fails 😟 But i don t have amo in Dp i fire with Mini 🤦🏻‍♂️ Watch my video and follow✌🏻 #pubg #fortinte #amazing #good #albania #kosovo #amazing #everydaycarry #games #gamergirl #proleague #levinho #izzo #pandapubgmobile #bmw #mercedes #follow #like #very #proplayer #pubgtournaments2018
Squad Fails 😟 But i don t have amo in Dp i fire with Mini 🤦🏻‍♂️ Watch my video and follow✌🏻 #pubg #fortinte #amazing #good #albania #kosovo #amazing #everydaycarry #games #gamergirl #proleague #levinho #izzo #pandapubgmobile #bmw #mercedes #follow #like #very #proplayer #pubgtournaments2018
Mateo и Giorgia, млади истраживачи из Италије, у Беофоруму. .
Још један сјајан пројекат је иза нас! Захваљујући овим изврсним италијанским истраживачима, који су провели месец и по у селу Велика Хоча, прича о животу српске заједнице на Косову и Метохији чуће се у Италији и шире. Срећни смо што смо могли да дамо скроман допринос пројекту и да помогнемо у реализацији ове храбре идеје. Такође, велика захвалност породици Бркић која им је омогућила да живе и истражују у овом селу.
.
ПРАТИТЕ НАС И ДАЉЕ / Ускоро представљамо резултате пројекта!
.
.
Mateo and Giorgia, young amazing Italian researchers, in Belgrade forum. .
Another great project is behind us! Thanks to those amazing Italian researchers, who spent a month and a half in the village of Velika Hoča, the story about life of Serbian community in Kosovo and Metohija will be widely spread throughout Italy and beyond. We are happy that we could give a modest contribution to the project and assist them in realizing this brave idea. Thanks to family Brkic they had the opportunity to live in this amazing village and research all around.
.
STAY TUNED / The results are coming soon!
.
#beoforum #kosovo #kim #kosovoimetohija #research #istrazivanje #velikahoca #italija #italy #kosovoandmetohija #косово #ким #косовоиметохија
Mateo и Giorgia, млади истраживачи из Италије, у Беофоруму. . Још један сјајан пројекат је иза нас! Захваљујући овим изврсним италијанским истраживачима, који су провели месец и по у селу Велика Хоча, прича о животу српске заједнице на Косову и Метохији чуће се у Италији и шире. Срећни смо што смо могли да дамо скроман допринос пројекту и да помогнемо у реализацији ове храбре идеје. Такође, велика захвалност породици Бркић која им је омогућила да живе и истражују у овом селу. . ПРАТИТЕ НАС И ДАЉЕ / Ускоро представљамо резултате пројекта! . . Mateo and Giorgia, young amazing Italian researchers, in Belgrade forum. . Another great project is behind us! Thanks to those amazing Italian researchers, who spent a month and a half in the village of Velika Hoča, the story about life of Serbian community in Kosovo and Metohija will be widely spread throughout Italy and beyond. We are happy that we could give a modest contribution to the project and assist them in realizing this brave idea. Thanks to family Brkic they had the opportunity to live in this amazing village and research all around. . STAY TUNED / The results are coming soon! . #beoforum #kosovo #kim #kosovoimetohija #research #istrazivanje #velikahoca #italija #italy #kosovoandmetohija #косово #ким #косовоиметохија
Sado që të shtiren se vërtet ju intereson, askush nuk do t’ia dijë për ato që vërtet më djegin në shpirt. Më duan të gëzuar si një kotele që mjaftohet me pak ledhatime. Më duan të bindur si një skllave që e di se nuk ka fuqi mbi jetën e vet. Më duan të bukur si një kukull që mund ta shfaqin kudo ku u duhet. Por më duan edhe të pagojë që të mos protestoj. Të tillë më duan! Jo ndryshe!
Pa fije turpi më thonë: “Bëhu e arsyeshme!”
Më vjen të qesh me zë. Si nuk po e gjejnë një fyerje tjetër?
Së paku diçka më origjinale. Në djall gjithçka! Jam lodhur së qeni e arsyeshme. 🥀 .
.
. #albaniangirl 🇦🇱 #albania #albanian #tirana #albanianboy #shqiperia #love #visitalbania #photooftheday #travel #durres #photography #kosovo #kosova #prishtina #albaniangirls #albanianwedding #tiranalifestyle #shqiptar #instagood #life #tiranacity #summer #fashion #shqipe #shqip #followme #vlora #saranda #albanians
Sado që të shtiren se vërtet ju intereson, askush nuk do t’ia dijë për ato që vërtet më djegin në shpirt. Më duan të gëzuar si një kotele që mjaftohet me pak ledhatime. Më duan të bindur si një skllave që e di se nuk ka fuqi mbi jetën e vet. Më duan të bukur si një kukull që mund ta shfaqin kudo ku u duhet. Por më duan edhe të pagojë që të mos protestoj. Të tillë më duan! Jo ndryshe! Pa fije turpi më thonë: “Bëhu e arsyeshme!” Më vjen të qesh me zë. Si nuk po e gjejnë një fyerje tjetër? Së paku diçka më origjinale. Në djall gjithçka! Jam lodhur së qeni e arsyeshme. 🥀 . . . #albaniangirl 🇦🇱 #albania #albanian #tirana #albanianboy #shqiperia #love #visitalbania #photooftheday #travel #durres #photography #kosovo #kosova #prishtina #albaniangirls #albanianwedding #tiranalifestyle #shqiptar #instagood #life #tiranacity #summer #fashion #shqipe #shqip #followme #vlora #saranda #albanians
IZBORI NA KOSOVU CIK odobrio glasački list https://www.izborisrbija.rs/izbori-na-kosovu-cik-odobrio-glasacki-list/ #izborinakosovu #izborisrbija #izbori #KIM #Kosovo
IZBORI NA KOSOVU CIK odobrio glasački list https://www.izborisrbija.rs/izbori-na-kosovu-cik-odobrio-glasacki-list/ #izborinakosovu #izborisrbija #izbori #KIM #Kosovo
Deltari Ilir, rracë që duhet ruajtur me dashuri sepse është trashëgimi që na e lanë paraardhësit tan !

#qën #qen #sharri #ilir #ilirët #pelasgianillyrian #pellazgethistori #histori #historishqiptare #shqiperiapondryshon #shqiperiasieuropa #shqipëriadobëhet #albania #albania🇦🇱 #kosovo #dogs #shqipëriaqëduam
#kosovo
Facts💯 #memeshqiptare #memeshqip #meme #shqip #shqiptare #qesh #qeshmelot #humorshqiptar #comedi #funnyvideos #videosshqiptar #albania #struga #kosovo #funny #strugamemes #scopatumana 
Follow for funny videos!
Boni follow per memes te qeshni! 🇦🇱😂
📍 Shkodër, Albania with pictures from kalaja e shkodres, drin river, and downtown Shkodër 🇦🇱
---
Photographer: @joe_shqiptar_poti 
Shot with: DJI Mavic Pro 2
Video Profile: DLOG
.
.
.
.
.
#albania #albanian #albanianature #shqiperi #shqip #kosovo #kosova #kosovoisalbania #albaniaisbeautiful #shqiperia #shkodër #shkoder #albaniakingdom #albanianpride #shqiptar #shqiptare #kuqezi #djialbania #dji #djimavicpro #djimavic #djimavicpro2 #mavicpro2 #mavic2pro #dronephotography #drone #photooftheday #photography #albaniaphotography #rozafacastle
#Nightout #Kosovo #Throwback #Takemeback!! 🖤🙌🏻
Per nje vello madheshtore dhe nje pamje perallore ne diten me te lumtur te jetes tuaj tani mos e humbisni rastin... porosit vellon e enderrave per 30% zbritje deri me daten 24.09.2019
Ne Prizren tek 
@artakazazi_labella 
Dhe ne Ferizaj tek
@modacity_shopingcenter 
@dashnorasllani_modacity 
#bridal #bride #newcollection #fashion #couture #newseason #bestbride #weddingdress #albanianwedding #beauty #insidemedia #albania #kosovo #pristin #prizren #ferizaj #gjilan #kamenica #gjakova #viti #klina #mitrovica #peja
Per nje vello madheshtore dhe nje pamje perallore ne diten me te lumtur te jetes tuaj tani mos e humbisni rastin... porosit vellon e enderrave per 30% zbritje deri me daten 24.09.2019 Ne Prizren tek @artakazazi_labella Dhe ne Ferizaj tek @modacity_shopingcenter @dashnorasllani_modacity #bridal #bride #newcollection #fashion #couture #newseason #bestbride #weddingdress #albanianwedding #beauty #insidemedia #albania #kosovo #pristin #prizren #ferizaj #gjilan #kamenica #gjakova #viti #klina #mitrovica #peja
Per nje vello madheshtore dhe nje pamje perallore ne diten me te lumtur te jetes tuaj tani mos e humbisni rastin... porosit vellon e enderrave per 30% zbritje deri me daten 24.09.2019
Ne Prizren tek 
@artakazazi_labella 
Dhe ne Ferizaj tek
@modacity_shopingcenter 
@dashnorasllani_modacity 
#bridal #bride #newcollection #fashion #couture #newseason #bestbride #weddingdress #albanianwedding #beauty #insidemedia #albania #kosovo #pristin #prizren #ferizaj #gjilan #kamenica #gjakova #viti #klina #mitrovica #peja
Per nje vello madheshtore dhe nje pamje perallore ne diten me te lumtur te jetes tuaj tani mos e humbisni rastin... porosit vellon e enderrave per 30% zbritje deri me daten 24.09.2019 Ne Prizren tek @artakazazi_labella Dhe ne Ferizaj tek @modacity_shopingcenter @dashnorasllani_modacity #bridal #bride #newcollection #fashion #couture #newseason #bestbride #weddingdress #albanianwedding #beauty #insidemedia #albania #kosovo #pristin #prizren #ferizaj #gjilan #kamenica #gjakova #viti #klina #mitrovica #peja
@notnjomza at aloft
@notnjomza at aloft
From my series "Konic | Europe's longest running refugee camp" #konic #montenegro #kosovo #serbia #albania #war #refugees #migration #balkan #photography #photojournalism
From my series "Konic | Europe's longest running refugee camp" #konic #montenegro #kosovo #serbia #albania #war #refugees #migration #balkan #photography #photojournalism
Per nje vello madheshtore dhe nje pamje perallore ne diten me te lumtur te jetes tuaj tani mos e humbisni rastin... porosit vellon e enderrave per 30% zbritje deri me daten 24.09.2019
Ne Prizren tek 
@artakazazi_labella 
Dhe ne Ferizaj tek
@modacity_shopingcenter 
@dashnorasllani_modacity 
#bridal #bride #newcollection #fashion #couture #newseason #bestbride #weddingdress #albanianwedding #beauty #insidemedia #albania #kosovo #pristin #prizren #ferizaj #gjilan #kamenica #gjakova #viti #klina #mitrovica #peja
Per nje vello madheshtore dhe nje pamje perallore ne diten me te lumtur te jetes tuaj tani mos e humbisni rastin... porosit vellon e enderrave per 30% zbritje deri me daten 24.09.2019 Ne Prizren tek @artakazazi_labella Dhe ne Ferizaj tek @modacity_shopingcenter @dashnorasllani_modacity #bridal #bride #newcollection #fashion #couture #newseason #bestbride #weddingdress #albanianwedding #beauty #insidemedia #albania #kosovo #pristin #prizren #ferizaj #gjilan #kamenica #gjakova #viti #klina #mitrovica #peja
A #TAMBAN te vish te luajme shpiash me @ministry_of_events ne naten me te frikshme te vitit ??? Nese thate po atehere shenoni kete date ne kalendarin tuaj per eventin me te madh te ketij lloji qe eshte bere ndonje here ne Shqiperi. Per ju qe that jo mendojeni mir sps u will regret it #ministryofevents .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

#event #socialevent #tirana #albania #kosovo #halloweenpreps #halloween #party #promoters #planning #houseparty
A #TAMBAN te vish te luajme shpiash me @ministry_of_events ne naten me te frikshme te vitit ??? Nese thate po atehere shenoni kete date ne kalendarin tuaj per eventin me te madh te ketij lloji qe eshte bere ndonje here ne Shqiperi. Per ju qe that jo mendojeni mir sps u will regret it #ministryofevents . . . . . . . . . . . #event #socialevent #tirana #albania #kosovo #halloweenpreps #halloween #party #promoters #planning #houseparty
❤️🇦🇱Albanisch Karaoke Test 2🇦🇱❤️ ——————————————————
@genta.ismajli - dy dashni——————————————————
#albania #shqiptare #shqiperia #shqipe #kosovo #gentaismajli #dashni #song #love #witzig #funny #comedy #komik #snapchat #selfie #video #girl #clip #karaoke #smile #musik #music #world #beauty #number #two #myself #filter #dance
❤️🇦🇱Albanisch Karaoke Test 2🇦🇱❤️ —————————————————— @genta.ismajli - dy dashni—————————————————— #albania #shqiptare #shqiperia #shqipe #kosovo #gentaismajli #dashni #song #love #witzig #funny #comedy #komik #snapchat #selfie #video #girl #clip #karaoke #smile #musik #music #world #beauty #number #two #myself #filter #dance
Download index side qrcode